Price ₹
3,50,000.00
₹3,50,000.00
| Model | CNC Cutting Machine |
| Others: | |
| Reposition Accuracy | 300 mm |
| Spindle Power | 3 kW |
| Working Size | 1300x2500x190 mm |
| Frequency | 50 Hz |
| Input Voltage | 380 V |
| Max Cutting Speed | 1000mm/min |
| Max Cutting Thickness | 30mm |
| GST | 07AZYPG1077C1Z9 |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer and Exporter of industrial printing and cutting machinery |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | 1.5 Crores to 5 Crores |
| Legal Status | Sole Proprietorship |
if you are interested, please fill the below details: