Price ₹
7,50,000.00
₹7,50,000.00
| General Details: | |
| model | Konica 512Iflex Printing Machine |
| Others: | |
| Automation Grade | Automatic |
| Dimensions | L 4550 x W 710 x H 1250 mm |
| Frequency | 50 Hz |
| Humidity | 60% RH |
| Print Speed | 2100 Sq.Ft/Hour |
| Temperature | 28 Degree C |
| Voltage | 420V |
| GST | 07AZYPG1077C1Z9 |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer and Exporter of industrial printing and cutting machinery |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | 1.5 Crores to 5 Crores |
| Legal Status | Sole Proprietorship |
if you are interested, please fill the below details: