Price ₹
2,80,000.00
₹2,80,000.00
| General Details: | |
| model | Laser Engraving Machines |
| Others: | |
| Usage/Application | Industrial |
| Body Material | Mild Steel |
| Laser Type | CO2 |
| Automation Grade | Automatic |
| Laser Power | 90W |
| Voltage | 380V |
| Power | 1 HP |
| Cutting Speed | 600mm/s |
| GST | 07AZYPG1077C1Z9 |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer and Exporter of industrial printing and cutting machinery |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | 1.5 Crores to 5 Crores |
| Legal Status | Sole Proprietorship |
if you are interested, please fill the below details: