Price ₹
2,50,000.00
₹2,50,000.00
| General Details: | |
| model | ECO Solvent Printer (Xp600) |
| Others: | |
| Voltage | 340 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Humidity | 65 % RH |
| Printing Speed | 1100 Sq.Ft/Hour |
| Printing Width | 1.8 m |
| Temperature | 35 Degree C |
| GST | 07AZYPG1077C1Z9 |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer and Exporter of industrial printing and cutting machinery |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | 1.5 Crores to 5 Crores |
| Legal Status | Sole Proprietorship |
if you are interested, please fill the below details: